bar
undo
Bathel - Dobrze, że jesteś
14.02
2014
bar
Nazwa albumu: Dobrze, że jesteś
Wykonawca: BETHEL
Wydawca: Lou & Rocked Boys
Data wydania: 27 luty 2014
Cena: 29,00 PLN >>KUP<<

Dobrze, że jesteś to tytuł drugiego, studyjnego krążka wydanego przez wrocławską grupę BETHEL. Najnowszy album jest odbiciem ponad siedmiu lat intensywnego koncertowania, podczas których załoga zdobywała niewiarygodny bagaż doświadczeń.

12 utworów, znajdujących się na tej płycie obfituje w nowe pomysły i ciekawe aranże, którymi zespół chciałby się podzielić zarówno ze starymi fanami, jak i z osobami, które usłyszą go po raz pierwszy. Ponad dwa tygodnie spędzone na intensywnej pracy w gdańskim studio Custom34 oraz sumienna praca wszystkich osób zaangażowanych w powstanie tego krążka sprawiają, że w Waszych rękach znalazło się dokładnie to, co BETHEL chce Wam przekazać.

Oprócz utworów, które można już było usłyszeć na koncertach, na płycie znajdują się także zupełnie nowe kompozycje. Zawartość drugiej płyty zespołu BETHEL po raz kolejny stanowi istną mieszankę gatunków: od pulsującego roots reggae, poprzez energiczne ska, kończąc na solidnych brzmieniach w klimacie raga. Ponownie dołożono wszelkich starań, aby zawrzeć na płycie potężną dawkę energii, którą BETHEL zapewnia podczas wszystkich swoich koncertów.

Nie brak, również, niespodzianek takich jak gościnny występ kolegów z zespołu Enej oraz potężne głosy, których użyczyli członkowie Luxtorpedy. Zarówno warstwa muzyczna, jak i tekstowa to nie tylko zaproszenie do wspaniałej zabawy, ale także ukazanie, jak ważny w naszym życiu jest drugi człowiek.

okladka płyty

Lista utworów:

 1. Dobrze, że jesteś
 2. Jedna miłość feat. Luxtorpeda
 3. Czas wspomnień
 4. Cuda
 5. Rzeki
 6. Noc feat. Lolek i Mynio (Enej)
 7. Nie oddam Cię
 8. We Wanna Fight
 9. Trzeźwy umysł
 10. Pomiędzy niebem, a ziemią
 11. Sam na sam
 12. Tyle dróg


Źródła: