bar
undo
IX urodziny zespołu Bethel
06.12
2015
bar
Nazwa wydarzenia: IX urodziny zespołu Bethel
Wykonawca: Bethel
Miejsce: Klub Alibi - Wrocław
Data wydarzenia: 22.01.2016 godz. 19:00
Cena: I pula - 15 zł (100szt. - wyprzedane)
II pula - 20 zł (przedsprzedaż)
III pula - 25 zł (zakup w dniu koncertu)

Zbliża się mega syta impreza, czyli IX urodziny zespołu Bethel na której jak co roku nie zabraknie wspaniałych gości, którzy swą obecnością ubogacą doznania tego wieczoru.

Bilety dostępne we wrocławskich klubach:
- Alibi - ul. Grunwaldzka 67
- Alive - ul. Kolejowa 12
- Reset Bar - ul. Grunwaldzka 67

Przyjemność dla oczu zagwarantują tańczące dziewczyny z ekipy POLISH FRESH DANCEHALL CREW - Fresh Attitude oraz FYAH BURNIN'

FYAH BURNIN' to wrocławska dancehallowa ekipa taneczna. Tańczą razem od września 2011 roku. Pod obecną nazwą funkcjonują od października 2014. Odnoszą sukcesy na polskiej scenie tanecznej zarówno jako grupa, ale również indywidualnie.

Fresh Attitude, jak sama nazwa mówi, to świeże podejście do tańca. Grupa powstała w marcu 2013 roku we Wrocławiu z inicjatywy trenerki Kasi Jukowskiej. Ostateczny kształt uzyskała 6 miesięcy później. Ekipę tworzy 16 pozytywnych, zdolnych i niezwykle zakręconych na punkcie dancehallu osób. Dzięki swojej niewyczerpanej energii Fresh Attitude aktywnie uczestniczy w życiu polskiej sceny dancehallowej. Już w pierwszym roku swojego istnienia zaczęli zajmować miejsca na podium. Ich zaangażowanie w pasję można poczuć również na pokazach.

Od strony wokalnej wieczór urozmaici wam wieczór Pablo27. Legenda polskiej sceny reggae/dancehall. Specjalista od selekcji i dobrych rytmów. Jako pierwszy prezentował w Polsce nowy oryginalny styl grania, polegający na prezentacji jamajskich produkcji w formie jugglingu. Znakomity znawca muzyki jamajskiej. Champion polskich pojedynków sound systemów, tzw. "Sound Clashy".

Ty też możesz wystąpić na naszych 9 urodzinach. Zapraszamy wokalistki, wokalistów, nawijaczy, raperów :) wyślij nam swoje nagranie na bethelreggae@wp.pl Dajcie znać znajomym o akcji:) Na nagrania czekamy do 23.12.2015

Posted by Bethel on 6 grudnia 2015

strzałka do góry