Dodał: Maciek
Data dodania: 2017-10-04

Adro

Adrian „Adro” Okrzeja, muzyk mocno związany o z kulturą reggae. Pochodzi z południowej części Polski, dokładnie z Brzeszcz. Swoją działalność w muzyce reggae rozpoczął w 2004 roku.  Artysta mający na swoim koncie 3 albumu, najnowszy „Pięć Minut”. Pierwsze muzyczne kroki rozpoczął w założonym sound systemie 3R Salam, wraz z Legiem i Vidim. W tym okresie rozwinęli swoją pasję - grali koncerty, nagrywali. Jednak w2009 roku 3R Salam rozpadło się, a Adro rozpoczął nowe przygody z jamajskimi brzmieniami. Od kilku lat występuje solowo z Dj’em na scenie pokazując swoje umiejętności  w rytmach reggae/ragga/rap. Zabawa dźwiękiem, wokalem to jest to co napędza do działania na scenie i w studio. Utwory artysty wiele razy lądowały na składankach takich jak „Rastastacja” czy „Propagandzia”.


Dyskografia

Banany
Płyta utrzymana w stylu reggae/dancehall nagrana na powszechnie dostępnych riddimach. Na płycie można usłyszeć znanych lub mniej znanych artystów np. Rastamaniek, Michajah, Claudia itp.
Lista utworów:
 1. Intro
 2. Feeling
 3. Serducho
 4. Ona ma
 5. Zostań tu
 6. Mamy Styl feat. Rastamaniek
 7. Pokusa feat. Michajah, Claudia
 8. Robię to feat. TeEMa and Wieju,AWM
 9. Banany
 10. Po dobrej stronie feat. Vidi
 11. Łajba
 12. Podaj Ogień
 13. Kilo styla
 14. Tak to czuję
 15. Lepsze jutro
 16. Outro
Banany

Pięć minut
Trzecia solowa płyta zawierająca 13 utworów w kompozycjach reggae i hip hop. Premiera krążka miała miejsce 25 listopada 2014r. 2-letnia praca zaowocowała 13-nastoma utworami utrzymanymi w rytmach reggae i hip-hop. Na płycie nie mogło zabraknąć ciekawych featuringów i różnorodnej tematyki tekstów. Tajemnicza okładka kryje dojrzałe spojrzenie na świat w postaci takich utworów jak „Babilon” czy „Otwórz oczy” do których zostały nakręcone teledyski, a także zawiera humorystyczne numery o tytułach – „Markety” lub „Wielkie zmiany”.
Lista utworów:
 1. Mówię Gyal
 2. Małe, duże sprawy feat. Sabina Kamińska, Daria Szypuła
 3. Babilon
 4. Markety
 5. Otwórz oczy
 6. Gramy role
 7. Schematy feat. Daria Szypuła
 8. Gatunek
 9. Polecam feat. Olaf Bressa
 10. Wielkie zmiany feat. Hesik
 11. Promienie słońca feat. Daria Szypuła
 12. Halo
 13. Do końca feat. Daria Szypuła
Pięć minut