Dodał: Maciek
Data dodania: 2017-10-09

Wersman

Wersman wcześniej artysta Konrad Brzeziński, a obecnie  to cały zespół grający mieszankę muzyki reggae, roots, rock  oraz pop Liderem zespołu jest Konrad Brzeziński będący muzykiem, autorem tekstów, wokalistą i  producentem muzycznym. Konrad Brzeziński urodził się w maju 1990 roku w Warszawie. Swoja przygodę z muzyką zaczynał w 2005 roku, a potem licznie tworzył oraz koncertował.

 W 2014 roku wystąpił na festiwalu Ostróda Reggae Festiwal jako duet wraz z producentem : K-Jah zapowiadając tym samym swoją nadchodzącą płytę. W tym samym roku na jednym z największych reggae Festiwali w Polsce - Regałowisko w Bielawie odbyła się premiera płyty Our Roots Are Here jednej z najciekawszych propozycji tego gatunku w przeciągu ostatnich kilku lat, na której to artysta stanął u boku takich zespołów jak : Bednarek, Tabu, Mesajah, Vavamuffin, Bakshish, Natural Dread Kilazz, Junior Stress i wielu, wielu innych mistrzów polskiego reggae.

W 2015 r. już jako zespół Wersman pojawił  się na scenie 9 edycji popularnego i kultowego już programu muzycznego Must be The Music emitowanego w telewizji Polsat prezentując utwór pt. Uwierz w siebie. Wzbudzili sympatie wśród jury, a co za tym idzie otrzymał  4 głosy na tak. W tym samym roku pojawili się oni również na eliminacjach do festiwalu Reggaeland w Płocku, gdzie gitarzysta zespołu Daniel Krystkiewicz otrzymał wyróżnienie od jury jako najlepszy gitarzysta. 

Obecnie cały zespół pracuje nad swoją debiutancka  płyta, dbając o każdy jej detal oraz szczegół, jak zapowiada sam lider zespołu : „czekajcie bo warto, nigdy wcześniej nie wkładałem w swoje projekty tyle serca, co teraz”.

 

Skład:

- Konrad Brzeziński - wokal

- Bartek Szemis - perkusja

- Piotr Rybak – gitara basowa

- Daniel Krystkiewicz - gitara

- Leszek Zbroziński – klawisze, efekty

- Marta Wietecka - chórek

- Justyna Kolenda - chórek


Dyskografia

Brak albumów