Dodał: Maciek
Data dodania: 2017-10-09

ZKS Squad

ZKS Squad powstał na początku 2012 roku z inicjatywy Krystiana Czaji, autora tekstów oraz Adama Rębisza. Początkowo zespół dawał koncerty akustyczne w których nieocenioną pomoc nieśli Marcin Rębisz oraz Michał Jankowski.  Po pewnym czasie skład przemianował się w ekipę Sound System i do współpracy zaproszono Andżelikę Czyż oraz Kamila Szyman Szymańskiego. W takim zestawieniu własnym sumptem wydano płytę Pamiętaj, która została bardzo ciepło przyjęta przez publiczność.

Po udanych konkursach muzyki reggae w Elblągu i Sopocie, korzystając z rad jury zespół przemianował się po raz kolejny na skład instrumentalny i do współpracy zaproszono perkusistę Rafała Prabuckiego, basistę Krzysztofa Szczepańskiego, gitarzystów Krystiana Ciesielskiego oraz Marcina Rentflejsz, a także klawiszowca Tomasza Olszewskiego.

Kolejnym etapem była współpraca z Progress Studio, która zaowocowała produkcją materiału oraz występem w finale Czwórka Reggae Contest podczas Ostróda Reggae Festival w 2014 roku, gdzie dostali się poprzez dziką kartę. W 2015 roku zespół był nominowany w plebiscycie magazynu Free Colours na Nadzieję Polskiego Reggae.

 

Skład:

- Krystian Czaja - wokal, teksty

- Adam Rębisz - wokal

- Marcin Rentflejsz - gitara

- Paweł Krasiński  - gitara basowa

- Rafał Prabucki - perkusja

- Bartosz Szymański - klawisze


Dyskografia

Brak albumów