WSPARCIE

Nagrałeś/aś ciekawy kawałek lub kawałki i chcesz się wypromować?? Reggae Polskie może Ci w tym pomóc. Prześlij nam swoją twórczość z opisem na: raggamaniek@reggaepolskie.pl lub raggamaniek@o2.pl , a zamieścimy ją na kanale YouTube oraz fanpage'u strony. Jako tytuł wiadomości wpisz "WSPARCIE"

Raz w tygodniu wybierzemy najciekawszy utwór, który zostanie ustawiany jako "zwiastun kanału" na koncie YouTube strony Reggae Polskie. Pamiętaj, że przesyłając nam swoją twórczość zezwalasz na jej komercyjne wykorzystywanie w serwisie YouTube.REGGAEPOLSKIE wspiera POLSKIE REGGAE

Organizujesz koncert lub festiwal, planujesz wydać płytę i potrzebujesz patronatu medialnego – dobrze trafiłeś! Reggae Polskie oferuje zamieszczenie na portalu informacji o zbliżającym się koncercie/festiwalu lub o premierze płyty, jak również publikację na stronach portalu materiałów promocyjnych z wydarzenia (zdjęcia, recenzje, video, muzyka). Dodatkowo, informacje o patronowanych imprezach lub płytach zamieszczamy także na naszym fanpage'u. W zamian oczekujemy przesłania niezbędnych informacji, przesłanie promomixu lub utworu promującego(dotyczy albumu) oraz promocję logo naszego portalu np. na (rewersie płyty, plakacie lub stronie).

Jesteś w składzie jakiegoś zespołu reggae'owego, nagrywasz kawałki, tworzysz riddimy, chcesz się wypromować?? Pisz do nas!! Chętnie pomożemy każdemu z was odnaleźć się w sieci. Zespoły, Soundsystemy oraz solowi artyści, którzy chcieliby, aby ich opis znalazł się na portalu Reggae Polskie, w zakładce ZESPOŁY, niech piszą na e-maila raggamaniek@o2.pl lub raggamaniek@reggaepolskie.pl. Potrzebne do publikacji informacje:

forward historia lub biografia;
forward skład (pseudonimy, opcjonalnie imiona i nazwiska, z podziałem na funkcje pełnione w zespole);
forward jaki gatunek muzyczny gracie/grasz;
forward pochodzenie i miejsce działania grupy/artysty;
forward nagrane albumy/utwory;
forward największe osiągnięcia (nagrody, zwycięstwa w konkursach);
forward zdjęcia, okładki płyt;
forward plany na przyszłość.

Chcesz wypromować utwór zespół lub album - wrzuć go na YouTube i wyślij nam link lub sam plik na e-maila: raggamaniek@o2.pl or raggamaniek@reggaepolskie.pl z krótkim opisem dlaczego wybrałeś akurat Reggae Polskie, a my umieścimy Twój utwór jako teledysk tygodnia. Sprawdź sam/a!!!

* Administrator Serwisu zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji bez podania przyczyny oraz do odsyłania materiału autorowi, w celu naniesienia poprawek.

strzałka do góry