Reggae Polskie wspiera polskie reggae

Reggae Polskie powstało, aby poromować muzykę reggae, a także artysów grających reggae oraz wszystkie gatunki oscylujące wokół tej muzyki. Chętnie promujemy nie tylko tych znanych, ale także artystów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką.

Organizujesz koncert lub festiwal, planujesz wydać płytę i potrzebujesz patronatu medialnego – dobrze trafiłeś! Reggae Polskie oferuje zamieszczenie na portalu informacji o zbliżającym się koncercie/festiwalu lub o premierze płyty, jak również publikację na stronach portalu materiałów promocyjnych z wydarzenia (zdjęcia, recenzje, video, muzyka). Dodatkowo, informacje o patronowanych imprezach lub płytach zamieszczamy także na naszym fanpage'u. W zamian oczekujemy przesłania niezbędnych informacji, przesłanie promomixu lub utworu promującego(dotyczy albumu) oraz promocję logo naszego portalu np. na (rewersie płyty, plakacie lub stronie).

Jesteś w składzie jakiegoś zespołu reggae'owego, nagrywasz kawałki, tworzysz riddimy, chcesz się wypromować?? Chętnie pomożemy każdemu z was odnaleźć się w sieci. Zespoły, soundsystemy oraz solowi artyści, którzy chcieliby, aby ich opis znalazł się na portalu Reggae Polskie, w zakładce ZESPOŁY, niech wyślą na admin@reggaepolskie.pl informacje:

* Administrator Serwisu zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji bez podania przyczyny oraz do odsyłania materiału autorowi, w celu naniesienia poprawek.

 
Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszego serwera.
Proszę wyłącz AdBlocka dla Reggae Polskie i odśwież stronę